PAYLAŞ

Kanunlarla başın düşerse dara, en iyisi Saul Goodman‘ı ara. Breaking Bad izleyen herkes, üçkağıtçı, fırıldak birazda sevimli avukat Saul Goodman’ı hatırlayacaktır. Pis işlerin avukatıdır kendisi. Kendisine gelen müşteriden koparacağı paranın kokusunu alamaya görsün, 40 takla atar işi bağlamak için. Peki siz Saul Goodman olarak tanıdığınız adamın, şimdiki haline gelmeden önce ortalıkta “Jimmy McGill”  adıyla cirit attığını biliyor muydunuz? İşte Better Call Saul’da Jimmy McGill’in, Saul Goodman’a evrilmesini anlatıyor.

Better Call Saul Dizi Konusu

Bundan altı yıl önce son derece dürüst ama yarı zamanlı bir avukat olarak çalışan Jimmy, işinde oldukça başarısızdır. Breaking Bad’de hatırladığınız masaj salonunun arkasındaki küçücük bir odayı home-ofis olarak kullanan Jimmy’nin işleri yolunda gitmemektedir.

Para kazanmak için kötü insanları savunma fırsatı eline geçse de, bunu pek istemektedir. Ama ekonomik durumuda sürdürülemez hale gelmiştir. Hayata bakışı ve karakteri yavaş yavaş değişen Jimmy’nin Saul’a dönüşmeye başladığı bu harika dram dizisini tüm dizi severlere öneriyorum.

Yayımlanma Tarihi: 2015
IMDb Puanı: 8,9
Sonuç: Kesinlikle İzlenmeli

Better Call Saul Dizi Oyuncuları

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Michael McKean

Better Call Saul Dizi Fragmanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here