PAYLAŞ

Yüzüklerin Efendisi dizi mi oluyor? Warner Bros. ve Tolkien’in haklarına sahip oldukları The Lord Of The Rings (Yüzüklerin Efendisi) serisi televizyona uyarlanıyor. Televizyon hakları için rekabete giren Amazon, HBO ve Netflix mücadelesini Amazon kazanmış gibi görünüyor. 200 ile 250 milyon dolar arasında gidip gelen pazarlıklar sonucu Amazon serinin televizyon haklarını 250 milyon dolar karşılığında elde etti.

Online alış veriş platformu olan Amazon daha önceleri hatırlayacağınız üzere The Man In The High Castle ile televizyon dünyasına pekte fena olmayan bir giriş yapmıştı. Ama çıkan bu son haber sonrası şirketin oldukça sükse yapacağı şimdiden belli oldu.

Benim düşünceme gelirsek; 2018 yazında sona ereceğini bildiğimiz Game Of Thrones dizisinin yerine böyle devasa bir yapımın gelmesi içimizdeki burukluğu bir nebzede olsa hafifletti. Dizi hakkında şu an için herhangi bir haber olmamasına rağmen Peter Jackson‘ın bu harika üçlemesinin televizyona uyarlanmış bir şekilde uzun sezonlar boyu izlemek şimdiden bir çok LOTR fanını heyecanlandırmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here