PAYLAŞ

Ghost Wars dizisi, paranormal olayların ekrana yansıtıldığı Continuum ve Van Helsing dizilerinin yaratıcısı Simon Barry tarafından hazırlanan Amerikan fantastik korku dizisidir. 5 Ekim 2017 tarihinde bilim kurgu kanalı SyFy tarafından yayınlanmaya başlanan Ghost Wars dizisinin ilk sezonu toplam 13  bölümden oluşmaktadır.

Ghost Wars yaratıcısı Simon Barry diziyi tanıtırken şu cümleleri kullanmıştır. ” Ghost Wars sadece, klasikleşmiş çağdaş psikolojik bir korku türü değildir. Aynı zamanda kişiler arası ilişkileri kendi bakış açımıza ve ön yargılarımıza dayanarak, inançlarımızı ve hayata nasıl yön verdiğimizi anlamak için bir fırsattır.”

Ghost Wars Dizi Konusu

Dizide olaylar Alaska’nın ucra bir kasabasında geçmektedir. Hikayenin geçtiği kasaba paranormal güçler ya da varlıklar -adını siz koyun- tarafından tabiri caizse işgal edilmiştir. Kasabanın bu pisişik güçlerden kurtulması için esas oğlanımız  Roman Mercer, öncelikle kendi şeytanlarını yenmesi ve kasaba halkının ön yargılarını kırması gerekmektedir. İlk sezonu devam eden dizinin yaratıcı Simon Barry’nin yukarıda belirttiğim iddialı cümleleri izleyici kitle tarafından pek ciddiye alındığını söylemek şu an için zor görünmektedir. Çünkü yaratıcının bu kadar iddialı cümlelerinin sonucu 6.3’lük bir IMDb puanı olmaması gerekmektedir.

Yayınlanma Tarihi: 2017
IMDb Puanı: 6.3
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Ghost Wars Dizi Oyuncuları

Avan Jogia, Kim Coates, Luvia Petersen, Sonja Bennett, Kandyse McClure, Sarah Giles, Allison James, Vincent D’Onofrio, Kristin Lehman, Sharon Taylor, Elise Gatien, Meat Loaf, Philip Granger, Chance Hurstfield, Andrew Moxham, Maddie Phillips

Ghost Wars Dizi Fragmanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here