PAYLAŞ

Marvel’s The Punisher ya da sadece The Punisher dizisi, aynı adı taşıyan Marvel’s Comics karakterinden esinlenerek televizyona uyarlanmıştır. Steve Lightfoot tarafından Netflix için hazırlanan dizinin ilk sezonu toplam 13 bölümden oluşmaktadır.

Dizinin yaratıcısı Steve Lightfoot yaptığı açıklamada “Benim için Frank Castle‘ın karmaşıklığı ve öngörülemez yapısı onu inanılmaz derecede çekici bir karakter yapmaktadır. Frank Castle‘ın dünyasına girdiğim için oldukça heyecanlıyım.” sözlerini kullandı. Marvel TV başkanı Jeph Loeb ise ” Jon Bernthal’ın ( Daredevil dizisinde The Punisher karakteri ) önceki performansı harikaydı. Şimdi ise Steve Lightfoot’un harika hikayesiyle birleşince ortaya muhteşem bir şey çıkacak ve bu durumdan dolayı çok mutluyuz” dedi. Bu iki açıklamadan da anlaşılacağı üzere The Punisher oldukça iddialı bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Çıkacak diyorum çünkü, dizi yarın yani 17 Kasım 2017 tarihi itibariyle Netflix ekranlarındaki yerini alacak.

Marvel’s The Punisher Dizi Konusu

Frank Castle’in ailesi New York’ta vahşi bir cinayetin kurbanı olmuşlardır. Ailesini öldürenlerden intikamını aldıktan sonr Frank Castle, The Punisher adıyla anılmaya başlanmıştır. Ama bu intikam buz dağının sadece görünen kısmıdır. Bu olayların arkasında daha büyük bir komplo vardır. New York’un yeraltı dünyasındaki kötülükleri yok etmek isteyen ve bu yoldaki başka insanların başına gelen adaletsizliklerin intikamını almak isteyen bir Frank Castle vardır. The Punisher, Netflix ekranlarında anlatılan hikayesinde hem av hem de avcıdır.

Yayınlanma Tarihi: 2017     IMDb Puanı: 9.4     Sonuç: Kesinlikle İzlenmeli

Marvel’s The Punisher Dizi Oyuncuları

Ben Barnes, Jon Bernthal, Jason R. Moore, Ebon Moss-Bachrach, Michael Nathanson, Jaime Ray Newman, Amber Rose Revah, Paul Schulze, Daniel Webber, Deborah Ann Woll, Kobi Frumer, Ripley Sobo, Kelli Barrett

Marvel’s The Punisher Dizi Fragmanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here