PAYLAŞ

Nane, derman, gonca, çiçek, kendir, sarma, cigara, ot, kuru… Daha sayabilirim. Bunları neden mi yazıyorum ya da bunlar ne mi? Bunlar esrarın halk dilindeki isimleri. Alıcılar ve torbacılar iletişimlerinde ya da alışveriş esnasında bu kod isimleri kullanıyorlarmış. Bu dizide de size bir torbacının hikayesi anlatılıyor. Torbacı deyince aklınıza yamuk yamuk tipler gelebilir. Ama benim burada bahsedeceğim torbacı meslektaşlarına nazaran oldukça güzel ve alımlı.

Weed Dizi Konusu 

Amerikanın zengin bir banliyösünde yaşayan ev hanımı Nancy Botwin, kocasının ani ve beklenmedik ölümü sonrasında iki çocuğuyla beş parasız olarak ortada kalır. Herkes gibi geçimini sağlaması ve çocuklarına bakması gereken Nancy, kendisine farklı bir kariyer! seçer. Etrafındaki arkadaşlarına, komşularına, banliyö sakinleri esrar satmaya başlar. Nancy ve ailesinin etrafında şekillenen komik olayları işleyen  Jenji Kohan imzalı bu yapımı özellikle bayan dizi severler beğenecektir. Eğer listenizde izleyecek büyük prodüksiyonlar kalmadıysa, dram ve komedi türlerini barındıran bu diziye bir şans verebilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 2005
IMDb Puanı: 8.1
Sonuç: İzlenebilir/Yoklukta Gideri Var

Weeds Dizi Oyuncuları

Mary-Louise Parker, Hunter Parrish, Alexander Gould, Kevin Nealon, Justin Kirk, Elizabeth Perkins, Allie Grant, Andy Milder, Tonye Patano

Weeds Dizi Fragmanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here