PAYLAŞ

Stephen Falk’un eleştirmenlerce çok beğenilen romantik komedi serisi You’re The Worst beşinci yani son sezonu için onay aldı. Dizinin yeni sezonu 2018 yılından itibaren FX ekranlarındaki yerini alacak.

Dizinin onayı sonrası konuşan FX Networks eşbaşkanı Nick Grad: “You’re The Worst‘un yaratıcısı Stephen Falk ile dört yıl boyunca çalışmak bizim için harika bir deneyim oldu. Kendisiyle dizinin beşinci sezonunun son sezonu olması hakkında ortak bir karara vardık. Sergilediği vizyon ve en kötü zamanlarda bile gösterdiği duruşu sayesinde You’re The Worst en iyi komedi dizileri arasında yerini sağlamlaştırmıştır. Bunun dışında Stephen’in diziyi kendi koşulları altında bitirmesine izin verdik. Dizide emeği geçen herkese teşekkürlerimizi yönetim olarak bir borç biliriz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Dizinin yaratıcısı Stephen Falk ise; ” You’re The Worst‘u yapmak benim için inanılmaz bir deneyim oldu. FX Network ile ortak hayalleri paylaşmak harikaydı. Dizi düşüş yaşasın ya da yaşamasın, doğru bir yargılama şansına sahip olduğumuz için minnettarım.” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here